Adana Şoförlü Araç Kiralama

Adana Şoförlü Araç Kiralama

Adana Şoförlü Araç Kiralama

Adana Şoförlü Araç Kiralama Adanatur İle daha Ekeonomik ve Kolay

   Adana ve bölgeye gelen özel misafirlerimiz yada kendisini özel hisseden misafirlerimize yönelik sunduğumuz bu hizmet ile günün her saatinde sizlere eşsiz bir seyahat deneyimi yaşamanız için ekonomik fiyatları ile Adana şoförlü araç kiralama Adanatur tarafından sunulmaktadır. Konusunda deneyimli ekibimiz ile son model araçlar eşliğinde sunduğumuz bu hizmet ile siz yolun keyfini çıkarırken ulaşım konusunda diğer tüm konuları bizlere bırakın.

Adana Şoförlü Minibüs Kiralama İle Yorucu Uzun Seyahatlerin Yerini Keyif ve Konfor Alıyor

   Adanatur ile çıkacağınız tüm seyahatleriniz de geniş araç filosu ve araç içi farklı opsiyonlar ile sizler konforun tadını çıkarırken ulaşımınızdaki tüm zorlu yolların üstesinden konusunda en iyileri barındırdığımız ekip arkadaşlarımız gelecek. Hizmetlerimizi bünyemizde barındırdığımız  ekip arkadaşlarımız uzun bir süreç alan eğitim, sağlık kontrolünden geçirilmiş, sürüş deneyimine sahip ve tüm temizlik kurallarına uyan şoförlerimiz tarafından icra edilmektedir. Bu sayede sizler varış noktasına kadar güvende olduğunuzu bilerek seyahat etmiş olursunuz.

Adana Şoförlü Oto Kiralama İle Seyahatinize Keyif Katın

   Adanatur şoförlü oto kiralama hizmetimiz ile binek tipi orta sınıf yada üst sınıf araçlar ile günlük işlerinizi, iş seyahatlerinizi, uzun yolculuklarınızı daha konforlu hale getirin. Bölgemize gelen iş adamları, sanatçılar, siyasi liderler ve kurumların kullandığı bu hizmetimiz ayrıca özel programlarınızda araç önü veya arkası güvenlik amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

   Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde yoğun bir şekilde icra ettiğimiz bu hizmetler bu iller dışında ülkemizin hatta farklı ülkelere seyahatleriniz de kullanabilirsiniz. Tüm yolculuk taleplerinizde size en uygun seçeneği sunan Adanatur.com ile eşsiz bir ulaşım deneyimi yaşayacaksınız. Seyahat planlamanızda sizlere yardımcı olacak olan özel ulaşım uzmanlarımız ve tüm seyahata hakim olan şoförlerimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Adana Şoförlü Rent A Car İle Araç İçi İkramlar

    Adanatur tüm şoförlü seyahatlerinizde araç içersinde ücretsiz soft içecek ikramı sunar ayrıca talep etmeniz durumunda günün gazetesi, dergi ve mecmua gibi özel isteklerinizi optimum seviyede araçta bulundurur. Dilerseniz seyahatiniz boyunca ikramların dışında özel talepleriniz üzere alkollü, alkolsüz içecekler, güvenlik hizmeti, hostes hizmeti, rehberlik hizmeti vb. gibi bir çok ek hizmeti ücretli olarak daha konforlu bir yolculuk imkanı oluşturabilirsiniz.

Taleplerinize En Uygun Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

   Seyahatleriniz yada misafirleriniz için talep edeceğiniz hizmetlerimiz istediğiniz tip ve büyüklükte araçları kapsamaktadır. Adana şoförlü araç kiralama hizmetini binek araç, minibüs, midibüs ve otobüs gibi farklı tipte araçlar ile 1 kişiden 50 kişiye kadar yolcu ile tek bir araç ile seyahat imkanı sunuyoruz.

   Özel günleriniz olan nişan, düğün ve sünnet gibi organizasyonlarınıza yönelik üstü açık araç kiralama, şoförlü vip minibüs kiralama yada şoförlü lüks araç kiralama hizmetlerimiz çoğunlukla tercih edilmektedir. Misafirleriniz için tam gün Adana vito şoförlü araç kiralama ile havalimanı ulaşımları yanı sıra gün içersindeki ziyaretlerinde kolayca ulaşımlarını sağlamaktayız.

   Kongre taşımacılığı, seminer taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve özel organizasyonlarınızda tüm havalimanı otel ulaşımları ve yemek programları tarafımızdan profesyonel olarak programlarınıza yönelik yapılmaktadır. Bu tür organizasyonlarınız için filomuzda vip araçlar, 8 kişilik Mercedes Vito ve VW Caravelle, 10-19 kişilik Mercedes Sprinter minibüsler, 29-30 Kişilik midibüsler ve 46-50 kişilik otobüsler bulunmaktadır.

   Konser ve Sanatçı transferleri gibi taleplerinize yönelik filomuzda bulunan vip araçlar ve minibüslerimiz ile havaalanı – otel – konser alanı ulaşımlarınızı sorunsuz bir şekilde programlayın. Havalimanı karşılamaları ve tüm konser ekipmanlarını taşınması konusunda yeterli olan araçlarımız 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

   İş seyahatlerinizde şoförlü araç kiralama hizmetimiz sizler yalnızca toplantınızı veya ziyaretlerinizi düşüneceksiniz. Gününüzü birlikte programlayarak tüm ulaşımlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde olmasını sağlamaktayız. Protokol bilgisine vakıf takım elbiseli ve kravatlı ekip arkadaşlarımız ile sizlerin tüm ulaşımlarınızı tam zamanında sağlıyoruz.

   Kurum ve kuruluşlara yönelik olarak deneyimli personellerimiz tüm güvenlik soruşturmalarından geçen protokol deneyimine sahip ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmekteyiz. Bölgemize gelen bir çok siyasi kişiye hizmet veren Adanatur deneyimli personelleri ile programlanmış tüm ziyaretlerinizde en uygun ulaşım imkanını sizlere sunmaktadır.

Adanatur Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri

  Her bütçeye ve hizmete yönelik olarak sunduğumuz ulaşım fırsatlarını uzun yılların verdiği deneyim ile sizlere sunan Adanatur bölge ziyaretlerinizde yada bölgemizden gitmek istediğiniz tüm noktalara seyahat imkanı sunar. Konforlu bir ulaşım beklenen tüm ihtiyaçlarınızın tam karşılığı olan hizmetlerimiz ile tanışmaya hazır olun.

Adana Vip Araç Kiralama www.adanatur.com bir Ecrin Plus markasıdır. © Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.