7/24 Bilgi Ve Rezervasyon Hattı
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı

Kurumsal

Adana Vip Araç Kiralama Hizmetleri

Kurumsal

Adana Vip Araç Kiralama Hizmetleri

Adanatur.com Vip Araç Kiralama ve Vip Transfer

  Ülkemizin en kaliteli hizmeti sunan vip taşımacılık ve vip transfer firmaları arasında yer alan Adanatur.com vip araç kiralama konforlu, güvenlik testlerinden geçmiş, son model, son teknoloji içersinde bulunduran kiralık vip araçlarımız ve özel eğitim almış protokol bilgisine vakıf, profesyonel ve konusunda deneyimli ekip arkadaşlarımız ile özel günlerinizde, organizasyonlarınızda, vip gezi, tur ve iş toplantılarınızı koordineli bir şekilde tüm hizmetlerimizde en kaliteli ulaşım imkanını sizlere sunuyoruz.

  Adanatur.com Adana vip taşımacılık filosunda tüm ihtiyaçlarınızı tam karşılığı olan vip minibüs bulundurmaktadır. Ülkemizin tüm noktalarında Kongre taşımacılığı, Seminer taşımacılığı, Fuar organizasyonları, Sanatçı turne ve transferi, özel günlerinizde ( düğün, nişan, sünnet vb. ), hasta taşımacılığı ve iş seyahatlerinize yönelik şoförlü vip araç kiralama, vip transfer, otobüs ve minibüs tipi araçlar ile sizlere hizmet sunmaktadır.

  Adana şoförlü araç kiralama firmaları içersinde lider olan Adanatur.com taleplerinize göre komşu ülkelerimize ulaşımınız için şoförlü transfer hizmeti vermektedir. 

 

 

Kurumsal

Adana Vip Araç Kiralama www.adanatur.com bir Ecrin Plus markasıdır. © Copyright 2019 Tüm hakları saklıdır.